386Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın, Yeni Arkadaşlar Edinin...

BLOG : Seslisohbet siteleri

Seslisohbet siteleri

Merhabalar Saygı Deger Kullanıcılarımız. Sizlere bugunki konumuzda günümüz insanlarımızın artık vazgeçilmez bir eglence noktası olan Sesli Chat ve Sesli Sohbet sitesinden bahsetmek istedik. Sizlere şimdiden SESLİYİLDİZ.COM anasayfamızdaki yazımızı okuyacagınız içinde ayrıca teşekkürlerimi sunarım. Birebir ve ücretsiz bir şekilde sohbet imkanı sağlayan ve Kaliteli, Seviyeli bir ağ alanına sahip olan sosyal bir paylaşım sitesidir. Sesli ve Görüntülü Sohbetler'de yazılı mirc sistemi gibi Kameralı Sohbet, Chat yaparken sizlere sunulan Sesli konusma seçenegi gibi güzel bir Çevrimiçi (Online) sohbet sitesidir. Bu ağlar'da neler yapılır ? neden kurulmuştur ? gibi düşüncelere giren kullanıcılarımız içinde kısa bir anlatımda bulunalım.

Sesli Chat Nedir ?

Sesli Chat 2001 Yılında SpeakyChat tarafından kurulan ve kullanıcıların hizmetine açılan bir eglence sitesidir. Kameralı, Görüntülü yani halk WebCam diye adlandırılan ve Yazılı Chat'in birleşimi olarak'da kullanıcılarımızın hizmetine sunulmuş bir chat yazılım sistemidir.

Peki Sesli Sohbet Nedir ?

Sesli Sohbet yani Sesli konuşabilecegimiz odalar içerisine giren kullanıcılarımız için aşagıda bulunan siyah Konusma yazan yere tıklayıp (Mikrofonu) alıp konusabilme ve her yaştan, her kriterden kullanıcılarımızın tanımadıkları kişilerle hem Sesli hemde Görüntülü olarak aynı anda konusma olanagını kullanıcılarına sunan bir uygulamadır. Bu sitelere gelen kullanıcılarımız içindeki sıkıntısını, stresini atacak çeşitli etkinliklerede katılarak kendilerine hem arkadaş cevresi, hemde boş vakitlerini degerlendirmesi açısından güzel bir platform olmuştur.

Bu yazıları okudum peki nasıl girebilirim diye soran kullanıcılarımız içinde kısa anlatımda bulunalım.

Genelde insanlarımızın ''Ben Nasıl Girebilirim'' sorusu biz site sahipleri olarak göz önünde bulundurduk ve videolu anlatımlar yaparak youtube, dailymotion gibi video paylaşım sitelerinde paylaştık. Bazı kullanıcılarımız ise bu siteleri ücretli zannedip girip girmeme korkusu içerisine girebilmektedirler. Bizler maddi imkanları olmayan kullanıcılarımızı düsündük ve SpeakyChat destegi ile düsük ücretlerle çalışıp giremem korkusunu yaşayanlar için ücretsiz bir şekilde tek kuruş istenmeden kullanıcılarımızın hizmetine sunduk.

Bu sitelere girişler'de ücretsiz olmasından dolayı o kadar yogun bir şekilde talep vardırkı her geçen gün yeni bir SesliSohbet Siteleri ve Sesli chat siteleri açılmaktadır. Siteye ilk defa giriş yapan kullanıcılarımız için Hemen her sitenin anasayfasında bulunan Activex Denetimi diye adlandırılıp indir secenegini mutlaka göreceksiniz. Anında bilgisayarınıza kurdugunuz zaman saniye almayan bir yükleme ile anında girebileceginiz bir sistemdir. Örnegin Google Arama motorunu açarak Sesliyildiz yazabilir ve sesli sohbet girişi sağlayabilirsiniz.

Bazen telefondan veya tablet'ten bu sitelere giriş oluyormudur sorusu. Bizler'de bu durumu göz önünde bulundurarak Belirtmek isterizki telefon veya tablet bilgisayarlardan sitelerin anasayfasına yorumlar yapabilir Facebook yada Twitter Gibi sosyal paylaşım sitelerinde begenip paylaşabilirsiniz.

Cep telefonlarından Sesli Chat Sohbet siteleri'ne girme programı henüz yoktur, ama en yakın zamanda yaptıgımız çalışmalar ile girişler olacaktır. Sonuç olarak sizlere diyecegim tek şey şudur. Giriş yapıp odalarımıza baglandıgınız zaman Hem eglenecek hemde yeni yeni kişilerle tanışıp arkadaş cevrenizi genişletecek aynı zamanda esmer, sarısın, güzel, acık tenli gibi kişiliklere sahip olan bayan kullanıcılarımız ilede chat yapma imkanına sahip olabileceksiniz. Bunun icin sadece yapmanız gereken sitemize giriş yapmak. Windows xp kullanan arkadaşlarımız İnternet Explorer, Windows 7 kullanan arkadaşlarımız ise Google Choreme eklentisinden girebilir ve rahatlık, Kaliteli Sesli Sohbet Yapmaya Başlayabilirsiniz. Sizlere 5 dakikanızı ayırıp yazımıza göz geçirip okudugunuz icin teşekkür eder, hoş ve keyifli sohbetler geçirmenizi temenni ederiz.

Yani kısacası sesli chat, sesli sohbet görüntülü chat, sesli chat , chat yap, sesli chat yap, bayanlarla chat , baylarla chat, erkeklerle chat,kizlarla chat, kizlar chat, kizlarla konuş, erkeklerle konuşma chat Kameralı ve sesli sohbet sistemi ile görüşme imkanı sunuyor.Sizlerde bu Hizmete Görsel Tasarım ve Eğlence sohbet alanına hoşgeldiniz. SesliYildiz.com Ailesi Keyifli Ve Hoş sohbetler Diler.

01 Nis 2018 157 Görüntüleme

0 YORUM YAPILDI

Gönder